KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11312190

nr 1131 2190

Etsning

Oidentifierad konstnär, otydligt signerad, 'Kajplats 204', 144/320, motivet: 23x33

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 september 2017
kl 18:04:49

25/9 17:28:42 1      Vinnande bud